🏀 Suur aplaus Haljala Kooli 7. klassile, kes võttis võidu lõppenud õppeperioodi kolmapäeval toimunud Haljala Kooli klassidevahelisel korvpallivõistlusel! 🎉

Täname kõiki Haljala Kooli klassidevahelise korvpallivõistlusele osalejaid ja kaasaelajaid - oli näha-kuulda entusiastlikku oma meeskonna toetamist, plakateid tribüünidel, supersuuri aplause ja pingelisi vaikushetki! 😎

🧐Lisaks liiklumislustile kinnistasime võistlusel taaskord ka paljut vajalikku - kõik osalejad arendasid oma korvpalli mänguoskusi, sealhulgas pallikäsitlust, visketehnikat, kaitsemängu ja meeskonnatööd. Klassikaaslastega koos mängides õpiti tõhusat suhtlemist, koostööd ja usaldust kaaslaste vastu, mis on oluline igas eluvaldkonnas. Osalejad said võimaluse planeerida ja kaasa mõelda mängude logistikale ja strateegiale, arendades sellega juhtimis- ja organisatsioonioskusi. Osalejad õppisid austama vastaseid, kohtunikke ja mängureegleid, arendasid vastutustunnet ja enesedistsipliini.
    Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 03. Mai 2024