Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

K Okt 04, 2023
17:00 -
4. klass - lastevanemate koosolek
N Okt 05, 2023
08:00 - 12:15
Õpetajate päev
R Okt 06, 2023
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Okt 06, 2023
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
L Okt 07, 2023
00:00
Vilistlaspäev ja -õhtu
K Okt 11, 2023
00:00
5.A - väljasõit Tartusse
R Okt 13, 2023
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Okt 13, 2023
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
E Okt 16, 2023
00:00
7. klass - PROJEKTÕPPE NÄDAL
T Okt 17, 2023
00:00
7. klass - PROJEKTÕPPE NÄDAL

Haljala vald

KIIDAME II trimestril 2022/23

“Suurepärased” tulemused.

1a klass

  1. Mai Bankiir
  1. Marion Kuuskla
  1. Mihkel-Marten Mets
  1. Magnus Liiv
  1. Erko Oja
  1. Dariana Tšistotin
  1. Karl Liivamäe

1b klass

  1. Kristelle Eliise Adel
  1. Carlos Bergström
  1. Lisandra Goldberg
  1. Oskar Heinla
  1. Mariliis Kaupmees
  1. Marite Safronov
  1. Kairo Vanda
  1. Lisete Lepviikmann

2.klass

  1. Brita Kuzma
  1. Romet Pärtel
  1. Stiivo Liiv

Õppis hindele “5”

Heleriin Kõiva 4a klass

Lenna Möllits 4b klass

Tauri Türbsal 4b klass

Mirell Soppe 4b klass

Krister Kool 5b klass

Marleen Türbsal 6.klass

Johanna Lipp 6.klass

Kristelle Urmet 6.klass

Marleen Laigu 9.klass

Heiko Einberg 9.klass

Riiko Altmäe 9.klass

“Suurepärased” ja “head tulemused”.

1a klass

  1. Viktooria Ait
  1. Mirtel Ismael
  1. Carmen Lisette Nõmm
  1. Miia Üidik
  1. Girtel Pent
  1. Peeter Vainumäe

1b klass

  1. Elise Erik
  1. Marcus Einberg
  1. Ago Karus 
  1. Marius Ivanov
  1. Marleen Kalda
  1. Robin Nauts
  1. Elizaveta Võssokova

2.klass

  1. Joonas Antero Grönqvist
  1. Rasmus Heinmets
  1. Revon Kaldma
  1. Arden Köster
  1. Eliise Elbra
  1. Ariel Lou Massiah
  1. Adele Reedik
  1. Stevel Valdna
  1. Alina Vdovychenko
  1. Erik Markus Pajus
  1. Mia Lotta Teedla

Õppis hindele “4” ja “5”

3.klass

  1. Auli Karus
  1. Kirke Kokka
  1. Mia Laanem
  1. Jasper Lipp
  1. Roger Privoi
  1. Andra Helena Raudla
  1. Käroli Sepp
  1. Robin Sooväli

  1. Aron Trofimov
  1. Kameron Urmet
  1. Adele Karoline Visnapuu

4a klass

  1. Tambet Francis Devaney
  1. Oskar Kaupmees
  1. Kärt Kokka
  1. Villem Lipp

4b klass

  1. Johanna Greete Roov

5a klass

  1. Marta Heinmaa
  1. Andreas Kaldma
  1. Mia Lehiste
  1. Tõnn Lipp

5b klass

  1. Andero Bergström
  1. Liselle Kilk
  1. Kennert Kool
  1. Kenneth Meidla

6.klass

  1. Mattias Erik Aitman
  1. Kaspar Heinla
  1. Merilin Kurs
  1. Marii Lahtvee
  1. Tristan Tedrekin
  1. Karl-Erik Tänavots
  1. Marcus Märten Vainumäe
  1. Jonas Valving

7.klass

  1. Rasmus Tõnurist
  1. Käroli Vaher
  1. Delisa Valving

8.klass

  1. Evely Kaldma
  1. Sandra Karro
  1. Oliver Marten Lillevälja
  1. Janessa Valving
  1. Anett Veiert
  1. Markus Brandon Visnapuu

9.klass

  1.  Hugo Hiiemäe
  1. Kätriin Kalvet
  1. Alar Kasela
  1. Kirke Marleen Kool
  1. Mihkel Liiv
  1. Karl-Andri Lillepuu
  1. Risto Raja
  1. Nele Limberg

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Kolmapäev, 04. Oktoober 2023

Meil on lehel 243 külalist ja 0 liiget